КОНЦЕНТРАТ ФОСФАТИДНИЙ соняшниковий – продукт, який одержують із свіжовиробленої соняшникової олії в результаті процесу водної гідратації; складається з фосфатидів та олії; має темно-коричневий колір, при температурі 20 °С текучу консистенцію, запах свіжої соняшникової олії.

phos_conc_2

Соняшникові фосфатидні концентрати харчові застосовують у виробництві маргарину, хлібобулочних, кондитерських та шоколадних виробів.

Соняшникові фосфатидні концентрати кормові застосовують як добавку в годівлі сільськогосподарських тварин.

Показники якості і безпеки фосфатидного концентрату (соняшниковий) відповідають вимогам СОУ 15.4-37-212:2004. «КОНЦЕНТРАТИ ФОСФАТИДНІ». Технічні умови.

КОНЦЕНТРАТ ФОСФАТИДНИЙ ріпаковий – продукт, який одержують з свіжовиробленої ріпакової олії в результаті процесу водної гідратації; складається з фосфатидів та олії; має темно-коричневий колір, при температурі 20 °С текучу консистенцію, запах свіжої ріпакової олії.

Ріпакові фосфатидні концентрати кормові застосовують як добавку в годівлі сільськогосподарських тварин та для технічних цілей.

Показники якості і безпеки фосфатидного концентрату (ріпаковий) відповідають вимогам ДСТУ 4526:2006. «КОНЦЕНТРАТ ФОСФАТИДНИЙ РІПАКОВИЙ». Технічні умови.