ЗАВОД РАФІНАЦІЇ

ТА ФАСУВАННЯ РОСЛИННОЇ ОЛІЇ

ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ

ЗАВОД

ЗАВОД РАФІНАЦІЇ

ТА ФАСУВАННЯ РОСЛИННОЇ ОЛІЇ

ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ

ЗАВОД

Про нас

ГРАДОЛІЯ – сучасне підприємство, яке спеціалізується на переробці олійних культур: насіння соняшнику і насіння ріпаку.
У грудні 2012 року завод почав свою діяльність – була запущена в експлуатацію перша черга виробництва високоякісних рослинних олій і шротів.
Підприємство оснащене спеціалізованим обладнанням провідних світових виробників. В основі виробничих процесів видобутку олії з насіння соняшнику і насіння ріпаку лежить метод «Форпресування – Екстракція».
Показники якості продукції, що випускається, відповідають вимогам державних та міжнародних стандартів за параметрами безпеки.
Основна мета підприємства – випуск конкурентоспроможної продукції, яка відповідає всім необхідним вимогам споживачів, як всередині країни, так і на зовнішніх ринках.
Всі виробничі процеси на підприємстві автоматизовані. Застосування сучасного програмного забезпечення дозволяє досягти легкості в управлінні, точності в дотриманні регламенту основних процесів і повністю виключає людський фактор на виробництві, що гарантує бездоганну якість і безпеку продукції, що випускається.

about_650x450
about_650x450(2)
about_650x450(3)

Постійний моніторинг технологічного режиму і використання сучасних інноваційних технологій дозволяють не допускати сировину, напівфабрикати і готову продукцію в розряд потенційно-небезпечних.
Підприємство було побудовано з урахуванням всіх правил охорони навколишнього середовища і безпечної роботи обслуговуючого персоналу. Викиди відпрацьованих виробничих стоків і промислові викиди в атмосферу проходять очистку на спеціальних комплексних установках світових виробників, що дозволяє уникнути негативного впливу на навколишнє середовище.
Складська та транспортна інфраструктура підприємства включає в себе потужний елеваторний комплекс зі зберігання сировини, склади силосного типу для зберігання шротів і лушпиння, об’ємний резервуарний парк, що дозволяє зберігати до 5000 тонн олії одноразово, автомобільну та залізничну транспортні розв’язки, що дозволяють в умовах ритмічної поставки сировини і відвантаження готової продукції виконувати вантажно-розвантажувальні роботи без збою.
Контроль якості і безпеки сировини, що поступає на підприємство, а так само процесів випуску і відвантаження готової продукції здійснює атестована контрольно-вимірювальна лабораторія, яка входить в інфраструктуру підприємства. Оптимально підібране комплексне спеціалізоване устаткування і впровадження сучасних технологій по виробництву рафінованої олії, олії сирої і високопротеїнових шротів, використання безвідходної схеми виробництва дозволяють максимально використовувати виробничі потужності підприємства з мінімальними виробничими втратами. У компанії проводиться ефективна кадрова політика, процесами менеджменту керують професіонали, люди з досвідом роботи і відповідною освітою. Постійне навчання персоналу є одним з важелів успішного функціонування компанії.
Ритмічну і успішну роботу підприємства забезпечує комерційний блок, який організовує транспортну і складську логістику, реалізацію і доставку готової продукції, заповнюючи свою нішу, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
В найближчому часі планується будівництво другої черги виробничого комплексу, що дозволить переробляти такі види культур, як: боби сої, насіння ріпаку, насіння соняшнику.

Звітність компаній групи за 2020 та 2021 роки підтверджена незалежним аудитором.

Наша продукція

Top