Загальна інформація про Компанію

  • Переробка насіння соняшнику – 700 тонн на добу.
  • Переробка насіння ріпаку – 500 тонн на добу.
  • Одночасне зберігання сировини в сучасно обладнаному елеваторі із застосуванням високих технологій підготовки (сушіння із застосуванням екологічно чистого агента) – 100000 м3 (одночасне зберігання насіння соняшнику – до 42500 тонн).
  • Одночасне зберігання готової продукції із застосуванням сучасних технологій:

– олії рослинні нерафіновані (соняшникова та ріпакова) – 5000 м3;
– шрот тостований високопротеїновий гранульований (соняшниковий і ріпаковий) – 3180 м3.

  • Вироблення водяної технологічної пари з екологічно чистого енергоматеріалу (лушпиння соняшнику) – 24 тонни на годину.
  • Загальна чисельність співробітників компанії – 400 чоловік.
  • У структурі компанії функціонує контрольно-вимірювальна лабораторія, яка здійснює вхідний контроль якості і безпеки сировини, контроль процесів на всіх стадіях виробництва і контроль якості і безпеки готової продукції.
TemplateUA

Види діяльності Компанії

  • Переробка насіння олійних культур (соняшнику та ріпаку) на давальницьких умовах. Даний процес включає в себе приймання насіння олійних культур, їх переробку із застосуванням технології шеретування, тостування і гранулювання соняшникового шроту, переробку ріпаку із застосуванням технології інактиваціі.
  • Реалізація наступних видів продукції, отриманої в результаті переробки насіння олійних культур, як на внутрішньому ринку України, так і на експорт:

– олія соняшникова нерафінована, першого ґатунку, наливом;
– шрот соняшниковий тостований високопротеїновий гранульований;
– олія ріпакова нерафінована, першого ґатунку, наливом;
– шрот ріпаковий тостований високопротеїновий.

  • Надання послуг елеватора по зберіганню насіння олійних культур та підготовки насіння до процесу переробки (очищення та сушіння).

Підприємство пропонує своїм партнерам в рамках договору давальницької переробки послуги зі зберігання олійних культур (насіння соняшнику і ріпаку) на елеваторі загальною потужністю одночасного зберігання 42500 тонн по насінню соняшнику, а також послуги з підготовки олійної сировини до переробки (насіння соняшнику і ріпаку) на сучасному спеціалізованому технологічному обладнанні виробництва спеціалізованих компаній, провідних вітчизняних та зарубіжних виробників із застосуванням сучасних технологій (сушка екологічно чистим агентом і очищення насіннєвої маси з поділом на геометричні розміри і аеродинамічним властивостям).