Видобуток олії соняшникової нерафінованої невимороженої першого ґатунку здійснюється на спеціальному технологічному обладнанні провідних світових виробників за сучасними технологіями методом форпресування – екстракція.

maslo_pods_400x267

Олія соняшникова нерафінована

Характеристика продукту, показники якості

Олія соняшникова нерафінована невиморожена першого ґатунку – це натуральний продукт високої якості, отриманий з висококласної природної олійної сировини – насіння соняшнику. В процесі його видобування не застосовуються хімічні процеси і реагенти, тобто зберігається природний біологічний склад, колір і запах, властиві олії соняшниковій.

Даний харчовий продукт є найбільш концентрованим джерелом енергії для організму людини, він містить біологічно активні компоненти: моно- і поліненасичені жирні кислоти класу омега-9 і омега-6 (жиророзчинні вітаміни групи «E і F»), фосфоліпіди, фітостерини.

Олія соняшникова нерафінована невиморожена першого ґатунку є високоякісною сировиною для переробного сектору олійножирової галузі (виробництво харчових продуктів).

Показники якості і безпеки олії соняшникової нерафінованої невимороженої першого ґатунку відповідають вимогам ДСТУ 4492:2005 «ОЛІЯ СОНЯШНИКОВА», а саме:

∙ Кольорове число, мг йоду, не більше – 25;
∙ Кислотне число, мг КОН / г, не більше 4,0;
∙ Масова частка нежирових домішок, %, не більше – 0,1;
∙ Масова частка вологи і летючих речовин, %, не більше – 0,2;
∙ Масова частка фосфоровмісних речовин при перерахунку на стеароолеолецитин, %, не більше – 0,6;
∙ Температура при прийманні на Терміналі, градусів за Цельсієм, не більше, – 35;
∙ Температура спалаху олії екстракційної, градусів за Цельсієм, не менше – 225;
∙ Перекисне число, м / моль кг, не більше 7,0.