Видобуток олії ріпакової нерафінованої першого ґатунку здійснюється за сучасними технологіями методом форпресування – екстракція.

maslo_raps_400x267

Олія ріпакова нерафінована

Характеристика продукту, показники якості

Олія ріпакова нерафінована першого ґатунку – це натуральний продукт високої якості, отриманий з висококласної олійної природної сировини – насіння ріпаку, в процесі його видобування не застосовуються хімічні процеси і реагенти, тобто зберігається природний біологічний склад, колір і запах, властиві олії ріпаковій.

Даний харчовий продукт є найбільш концентрованим джерелом енергії для організму людини, містить біологічно активні компоненти: моно- і поліненасичені жирні кислоти класу омега-9, омега-6 і омега-3 (жиророзчинні вітаміни групи «F і Е»), вітаміни групи «В», фосфоліпіди, фітостерини.

Олія ріпакова нерафінована першого ґатунку є високоякісною сировиною для переробного сектору олійножирової галузі (виробництво харчових продуктів, біопалива).

Показники якості і безпеки олії ріпакової нерафінованої першого ґатунку відповідають вимогам ДСТУ 46.072:2005 «ОЛІЯ РІПАКОВА», а саме:

  • Вміст вільних жирних кислот (FFA) – не більше 1,75%;
  • Сукупна масова частка вологи, летючих речовин і домішок – не більше 0,4%;
  • Вміст чистого фосфору – не більше 300 ppm;
  • Вміст ерукової кислоти – не більше 2%;
  • Температура спалаху – не нижче 121 °С.